Yarı finalistler belli oldu

Açıklama: Senoz Derneği Futbol Turnuvası'nda çeyrek final karşılaşmaları oynandı ve yarı finale çıkan takımlar belli oldu.
Kategori: Turnuva 2011
Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2011
Geçerli Tarih: 21 Mart 2023, 15:05
Site: Senoz Deresi
URL: http://www.senozderesi.com/haber_detay.asp?haberID=1037


Saat 5'te başlayacak ilk karşılaşmalarda hakemlerin yolda kaza yapmaları dolayısıyla federasyondan yeni hakemlerin gelmesi beklendi ve karşılaşmalar 19.00'da başlayabildi. Senoz Derneği bu konuda seyircilerden ve futbol takımlarından özür dilediler.

İlk karşılaşmalarda Madenköy-Gürpınar ve Başköy-Yenice arasında oynandı. Gürpınar, Samet Özer ve Gökhan Tetik'in gollerine karşılık Madenköy Yasin Kazancı'nın golüyle karşılık verdi. Karşılaşma Gürpınar'ın 2-1 üstünlüğüyle biterken önümüzdeki hafta yarı finalde oynamayı hak kazandı.
 
Bir diğer maç ise Yenice ile Başköy arasında oynandı. Yenice'nin gollerini Mehmet Yıldız ve Emre Yıldız atarken Başköy'ün tek golünü Serkan Akın kaydetti. Ve karşılaşma Yenice'nin 2-1 üstünlüğüyle biterken yarı finalde oynamayı hak kazanan Yenice oldu.
 
İkinci maçlarda ise erken final diye söz edilen Kaptanpaşa-Yeşiltepe arasında oynandı. Yeşiltepe'den Fatih Bilgi'nin attığı şık golle karşılaşmayı 1-0 kazanan Yeşiltepe yarı finale çıkan diğer takım oldu.
 
Bir diğer maç ise Buzlupınar-Ormancık arasında oynandı. Buzlupınar'ın Murat Kolivar ve Bülent Uzun'un golleriyle 2-0 öne geçtiği karşılaşmada, Ormancık peş peşe Yahya Erdem ve Serkan Bilgin'in golleriyle eşitliği sağladı. Karşılaşma bu sonuçla bitince maç uzatmalara gitti. Uzatmalarda ise Ormancık 7-6 üstünlük sağlarken yarı finale çıkan son takım oldu.
 
senozderesi.com haber merkezi
 
 GALERİ İÇİN TIKLAYIN