Turnuvada Son Durum

Açıklama: 2008 Senoz Deresi Dostluk Turnuvası'nda gruptan çıkanlar kesinleşti. A Grubundan Kaptanpaşa, Seslidere, Madenli2 ve Gürpınar, B Grubundan ise Uzundere, Buzlupınar, Çataldere ve Ormancık gruptan çıkmayı başardılar.
Kategori: Turnuva 2008
Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2009
Geçerli Tarih: 19 Mayıs 2022, 10:53
Site: Senoz Deresi
URL: http://www.senozderesi.com/haber_detay.asp?haberID=334


Senoz Deresi'nin dostluk ve beraberliği gurbette de devam etmekte. Bu yıl 4.Senoz Deresi Dostluk Turnuvası'nın grup maçları tamamlandı.

A-Grubunda 18 puanla Kaptanpaşa lider olurken B-grubunda 9 puanla dörduncu olan Ormancık'la çeyrek final oynayacak.

B- grubunda 16 puanla lider olan Uzundere, A- grubunda avarajla 3.lüğü kaçırıp 4. Olan Gürpınar ile karşılaşacak.

Yine turnuvanın favori takımlarından Buzlupınar köyü grubunda 14 puanla ikinci olurken rakibi B- gurubunda bu sezon iyi bir başarı yakalayan madenli-2 ile karşılaşacak.

Sezonun en sürpriz takımı olan Seslidere köyü bütün sakatlanmalar ve talihsizliklere rağmen grubunda ikinci olmayı başardı 11 puanla. Rakibi Çataldere köyü turnuvanın başarılı takımlarından olmasına rağmen Çataldere köyü 11 puanla gurubunda üçüncü olabildi.

Grup maçlarının bitmesiyle 25 Mayıs Pazar günü oynanacak. İlk maç A grubunun birincisi Kaptanpaşa ile B grubunun dördüncüsü Ormancık ile karşılaşıyor. A grubunun ikincisi olan Seslidere ise, B grubunun üçüncü Çataldere ile karşılaşıyor.

MAÇ SAATLERİ
Kaptanpaşa-Ormancık: 17.00
Buzlupınar-Madenli2: 18.15
Uzundere-Gürpınar: 19.30
Çataldere-Seslidere: 20.45

Maçların oynanacağı saha:
NİHAT YÜCEUR SPOR KOMPLEKSİ
ADRES: Gültepe Mahallesi Bağlar Caddesi Güven Sokak Nahit Menteş Endüstri Meslek lisesi yanı Küçükçekmece / İstanbul Telefon : 426 44 41 Not: Sefaköye çıkarken SANCAK TUL’un arkasında.UZUNDERE


BUZLUPINAR


ÇATALDERE


ORMANCIK


KAPTANPAŞA


SESLİDERE


MADENLİ2


GÜRPINAR