Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Senoz Esnaf  
Senoz Deresi
Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Animasyonlar | Anketler | Sitene Ekle | Mesaj Gönder | Sohbet | MircScriptİndir

HABER ARA


Gelişmiş Ara

EN ÇOK OKUNANLAR

Senozderesi.com yenilenirken...

Okunma  Yazar : Yunus Çakır
Yorumlar  Yorum Sayısı : 5
Okunma  Okunma : 3638
Tarih  Tarih : 10 Nisan 2009, 12:50

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çayeli'nin Senoz Yöresini, orada bulunan köylerimizi dünyaya tanıtmak ve Senozluların birbirinden haberdar olması niyetiyle yola çıkan sitemiz; senozderesi.com 5. yılına girmiş bulunuyor. Bu sebeple sitemizde biraz değişiklik yapıp, yeniliklerle karşınızdayız.
Başlangıçta 'amator' ruhla bu işe başladık. Desteğiniz ve teşviğinizle bu günlere geldik. Yine amator ruhla, ama daha iyi işlere imza atma niyetindeyiz.
Mutlaka eksiğimiz vardır, ama şuna eminiz ki; bir ihtiyacı karşılıyoruz. Bunu da, sizlerden gelen destek mesajlarıyla anlıyoruz.
Bugüne kadar sitemizde yayınlanan haberlerin büyük çoğunluğu 'özel'di ve bir emek ürünüydu. Başka sitelerden 'kopyala/yapıştır' yoluna gitmeyi tercih etmedik. Elbette başka sitelerden, kaynaklardan da istifade ettik; ama öyle durumlarda da kimsenin emeğini görmezden gelmedik, istifade ettiğimiz kaynakları da belirttik.
Bundan sonra biraz daha 'haber portalı' görünümünde olmaya niyetimiz var, ama yine özel haberlere ağırlık vermeye devam edeceğiz. Sitemizde günlük ve haftalık 'köşe yazıları'na yer vermeye başlıyoruz.
Sitemizin bu günlere gelmesinde maddî ve manevî yardım ve desteğini esirgemeyen bütün işadamlarına ve dostlarımıza gönül dolusu teşekkür ediyor ve bu desteğin devamını talep ediyoruz. Elbette yaşanan maddî sıkıntının, krizin de farkındayız. Fakat ne yazık ki bu işler biraz da maddî imkânlarla yapılabiliyor. Bu bakımdan her zaman sizin desteğinizle yolumuza devam etme niyetindeyiz.
Hemşehrilerimizden ve 'okuyucularımız'dan talebimiz, daha fazla katkı yapmaları. Her zaman ifade etmeye çalışıyoruz: Sitenin yayınıyla fiilen ilgilenenler olarak her köye, her mahalleye, her faaliyete yetişmemiz mümkün değil. O halde, bu konularda da sizin desteğinize ihtiyacımız var.
Hep birlikte; daha kaliteli, daha güzel bir senozderesi.com için yolumuza davam edelim.
"Böyle bir siteye ihtiyaç var, devam etsin" diyenler varsa; biz buradayız...
Dualarınız ve desteğinizle, nice 5 yıllara...
Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Bu habere toplam 5 yorum yazılmıştır.

mehmetali.balci [ 03 Mayıs 2009, 10:09 ]
busiteyi kurmakla senozderesine ve köylerimize gidemeyen vehas retlik çeken yore insanimizi kulturumuzle de ilgilenerek yenisayfalar dileğiyle başarilarinizin devaminidiliyorum.
İsmail Akyıldız [ 19 Nisan 2009, 21:26 ]

Tam beş yıl önce Senoz deresi sitesini kuran Faruk ve Yunus Çakır kardeşlere ne kadar teşekkür etsek azdır.

Her ikisininde meslekten gazeteci olmalarını Senoz'un iyi talihlerinden biri olmuştur.

İşe başlamak önemlidir daha önemli olan ise DEVAM ETMEKTİR. Senoz Deresi sitesini beş yıl yaşatmayı başaran ve Senoz'un kritik günlerinde HES''lere karşı almış oldukları tavır ile tutumlarını açıkça ortaya koyan bu hakiki Senozlu kardeşlerin başarılarının devam etmesini diliyorum.
mehmet ali güney [ 15 Nisan 2009, 08:56 ]
çok güzel olmuş köylüm,böyle güzel çalışmaların devamını diliyorum.bizlerinde maddi manevi desteği sizinle senozumuz için.kly gelsin.

Yorumların tamamını okumak için tıklayın.

Bu Yazarın Önceki Yazıları

Son Haberler

Umut yarını değiştirme çabasıdır!07 Temmuz 2019
RadyoSenoz
 
İSTEK GÖNDER

FOTOĞRAF GALERİLERİ

Yayınlanan yazıları kaynak göstererek yayınlamak serbesttir. © Copyright 2004-2009
Yazar Girisi | Altyap: MyDesign Haber